1

Téma: XVI. - XVIII. század hadihajói

Szevasztok .

Remélem nem lessz leharapva a fejem , mert új témát merészeltem nyitni , de az eddigiekhez nem sikerült illeszkedést találnom a kérdésemmel , tehát ...

A XVI-XVIII. sz.-i több ütegfedélzettel rendelkező fregatt illetve sorhajók gyártási paraméterei érdekelnének , esetlegesen fellelhető tervrajzok , felhasznált anyagok mennyisége , gyártási idő , a kivitelezéshez szükséges emberanyag .
Ha esetleg bárkinek vannak ezzel kapcsolatban forrásai , kérem hogy ossza meg ezen téma olvasóival - hátha mást is érdekel és nem csupán engem - lehetőség szerint elsősorban magyar hivatkozásokra volna szükség , az angol nyelvel még csupán ismerkedem .

Hali

Utoljára Bambula szerkesztette (2010.06.17. 08:22:53)

2

Válasz: XVI. - XVIII. század hadihajói

Szia Bambula!
Hát én most egy felszólításra reagálok. Olyanokat kérdeztél amiket szerintem még senki sem mért fel. "Kivitelezéshez szükséges ember anyag": ha nekem két nap, akkor a velem egy kaliberű sógorommal számolva 1 nap. ? vagy nem tudom mire gondoltál. Szerintem ezért nem válaszolt senki sem.
Üdv.: Jozsi

3

enactment key, or CD key.Normally, this item key is on a sticker on your PC or situated with the manual or on the plate sleeve that accompanied Windows 7. In any case, in the event that you don't have a physical duplicate of your item key, that doesn't mean it's gone forever how to find windows 8 product key

Move-in is itself a daunting task and when one has to do extra cleaning then it becomes extremely tiresome. But now we are here to make your task much easier with our Move In & Move Out Cleaning Services. SKT cleaning services are known to be providing top-quality cleaning services in budget rate. Visit us at www.sktcleaning.ae and get the quote now from our team. Move In & Move Out Cleaning Services

5

If you carry an STD and you are on the lookout for quality std singles  site, we are here to help you. We have a large number of sites that are potentially of a great help and will be in the best interest to help you out. We have a panel of professional experts that bring you the best advice. If you are looking for a dating partner, we will help you choose the best one. Visit us at www.hdatingsites.com.