1

Téma: galéria

Üdvözlök Mindenkit!
Kicsit mint kívülálló kotyogok bele a modellezők életébe, csak egy javaslatom lenne. Mindannyian ismerjük az egyesület modellezőinek remekműveit, melyek itthon és a nemzetközi mezőnyben is a legjobbak között vannak.Megérdemelnének ezek a munkák egy galériát, esetleg egy fotósorozattal egybekötött leírást a készítés folyamatáról. Annyi szép munka van agyonhallgatva, szerintem megérne a téma egy misét!  Üdv!  R.

2

Válasz: galéria

Elnézést, azt nem írtam a téma megnyitásakor, hogy egy önálló fotógalériára gondolok itt( mondjuk: Modellek-makettek címmel ), kicsit elkülönülve az alap fotogalériától, amely szigorúan csak a makettekkel-modellekkel foglalkozik.Nem tudom, hogy technikailag megoldható-e, de úgy érzem az alapgalériában kicsit elveszne. Üdv!  R.

Utoljára Cirkáló szerkesztette (2010.12.10. 05:52:10)

3

Országos Modell- és Makettjegyzék néven valami ilyesmi van tervbe véve, de egyelőre egy ekkora projektre nincs erőforrás.

4

Piedone írta:

Országos Modell- és Makettjegyzék néven valami ilyesmi van tervbe véve, de egyelőre egy ekkora projektre nincs erőforrás.

Szia! Oké, köszönöm, csak egy ötlet volt. C.

5

hello skacok nem tudom hogy melyik topicba írjam !!
van egy eladó HANSA 381  0,3 mm szórófej, 5 ml-es felső festéktartály, krómozott!!
festéktartály tetejét nem találom!!
ir.ár:15e.ft.