Válasz: WEB-lappal kapcsolatban

Zoli: A vázolt koncepciót alapvetően jónak tartom, csak egy facebook kampánnyal még megtámogatnám a facebookos oldalt, hogy többen lájkolják. De erről valószínűleg majd az elnökség vagy a közgyűlés fog dönteni.

Robi: 50 fő lájkolóval tényleg jelentéktelen az oldal, de ne innen közelítsd meg a problémát. Az, hogy megcsináltad, egy jó kezdeményezés volt, de tovább kell dolgozni rajta, hogy beérjen. Ha már 2-300 fő lájkolná az oldalt, akkor biztosan nem tartanád olyan jelentéktelennek.... Mint korábban is elmondtam, a facebooknak nagyon komoly szerepe van a neten, mára már megkerülhetetlenné vált. Jól használva viszont sokat profitálhatunk belőle.

27

Robi:

Zárjuk rövidre: nem volt szándékomban felszólítást adni (azon kívül, hogy erre nyilván semmiféle jogalapom nincs, a fentiek megvitatásra felterjesztett javaslatok).

Én utánanéztem és végiggondoltam, hogy szerintem mi lenne a legjobb a FB-kal kapcsolatban az egyesületnek. Nyilván az is egy opció lenne, hogy hagyjuk az egészet (hiszen ennél lényegesebb kérdések is vannak az egyesület életében), de ha már elkezdted szerkeszteni a FB-oldalt, akkor miért ne gondolnánk tovább. Ismételten: szerintem nagyon jó, amit ott csinálsz, azért, amit írsz és amit én is írtam (pl. éppen, mert hiánypótló). Arra írtam javaslatokat, hogy ennek nyomán hogyan lehetne a FB-oldallal együtt az egész FB-ot jobban beemelni az egyesületi weblapba úgy, hogy az várhatóan az egyesület számára hasznos legyen.

De természetesen én nem erősködöm (és nem önmegvalósítási célból vállalnék a fentiek lefejlesztésével jó pár óra megspórolható munkát, hanem az egyesület érdekében), a döntés pedig nem rajtam áll.

28

Frissítettem a weblap motorját. Ha esetleg valami furcsán viselkedne, töröljük a böngészőprogram gyorsítótárát, és töltsük újra az oldalt. Amennyiben ez nem segítene, és a hiba továbbra is fennáll, azt kérem jelezni!

Andor: szerintem egyes eseményekhez (ilyen pl. a Lajta-emlékév hajósok bálja) kötődően lehetne kampányokat indítani.

29

Újra rendesen működnek a videók.

30

Jelentős frissítés történt a weblap szoftverén, mely későbbi széleskörű tartalmi bővítést alapoz meg. Ha bárki bármilyen problémával szembesül, kérem jelezze.

https://pradyutechtips.com/
pradyu tech tips

32

There are challenges with spilling content on the Internet. In the event that the client does not have enough transmission capacity in their Internet association, they may encounter stops in the substance and a few clients will most likely be unable to stream certain substance due to not having perfect PC or programming systems. There are challenges with spilling content on the Internet. In the event that the client does not have enough transmission capacity in their Internet association, they may encounter stops in the substance and a few clients will most likely be unable to stream certain substance due to not having perfect PC or programming systems. tvad.me/pair

Utoljára vdopairdotnet szerkesztette (2018.11.01. 07:00:22)